Profesionální hokejový trénink
ve virtuální realitě

Co získáte tréninkem v Sense Areně?

Rozhodování

Zjisti, jaká rozhodnutí učinit, když se dostaneš do situace, kdy nemáš čas na přemýšlení. Zautomatizuj si klíčové momenty hry tak, že jsi vždy připraven na to, co přijde.

Sledování Hry

Vylepši periferní vidění a správně předpovídej, kde budou tví spoluhráči a soupeři v různých situacích. Nauč se hledat otevřené cesty, rozpoznávat vzorce ve hře a zlepšovat předvídání pohybu.

Reakční čas

Čím více trénuješ, tím je situace na ledě jednodušší. Zrychli své reakce a uvolni čas, nech čas zpomalit, abys mohl během hry dělat správná rozhodnutí.

3D REPLAY

Zopakuj si cvičení z jiné perspektivy. Sleduj své akce a reakce v konkrétních situacích a porovnej je se správným způsobem provedení.

Tréninkové plány

Cvič podle nejlepších hráčů a trenérů z celého světa. Učt se od nich jiným způsobem, vyzkoušej jejich cvičení a podívej se, jaké to je trénovat jako skutečný profesionál.

Tisíce opakování

Využij náš trénink s nízkým dopadem, ale s vysokou intenzitou. Sense Arena je jediný způsob, jak získat tisíce opakování mimo kluziště. Cvičení je dokonalé, a to je přesně to, co získáte.

Pojďte to vyzkoušet

Tréninkový plán na míru

Krok 1

Udělej si základní diagnostický test Read & react.

Krok 2

Pochop své výsledky, porovnej je s ostatními hráči ve své věkové kategorii a podívej se, kde jsou tvé oblasti rozvoje.

Krok 3

Vyber a splň svůj osobní tréninkový plán. Je čas začít trénovat!

Rezervovat si trénink

Ukázky z tréninku