Naši trenéři

Seznamte se s našim skvělým týmem

David Dobša

Trenér

David začínal s hokejem v Břeclavi. V osmé třídě pak přešel do Přerova. V akademických kategoriích si ještě na dva roky odskočil do Mladé Boleslavi a krátce rovněž do Třince. Již v juniorce si vysloužil smlouvu u prvoligového A-týmu Zubrů, za který hraje také v současné době. Od roku 2019 má trenérskou licenci C+mládež, trénování se aktivně začal věnovat na Puck aréně, kde se specializuje na individuální tréninky mladých hokejistů.

Filip Hrbatý

Trenér

Vnuk známého Jana Hrbatého je odchovancem jihlavského hokeje. V Dresu Dukly působil až do juniorů. Poslední rok v mládeži se v rámci studia vysoké školy přesunul Olomouce. Před vstupem do mužů si udělal trenérskou licenci a začal s trénováním. Mezi seniory v ledním hokeji oblékl dresy Olomouce, Šternberku, Uherského Ostrohu a také Břeclavi. U Dyje již zůstal, dodělal si trenérskou licenci „B“ a mnoho let zastával funkci šéftrenéra mládeže břeclavského hokeje. 2 roky vedl také místní A-tým. V Puck aréně se věnuje mladým hokejistům především v pilování střelby.

Michal Martinčík

Trenér brankářů

Michal je odchovanec brněnské Komety. V mladším dorostu přešel do Břeclavi, kde již od 16 let nastupoval za místní A-tým. Poslední juniorský rok se dostal do druhé ligy v Dresu Hodonínských Drtičů a velmi krátce zpět nahlédl do Komety. Trénování dětí se věnuje již od roku 2018. Již v mladém věku si udělal trenérskou licenci C+mládež. Ještě než dovršil dospělosti stal se hlavním trenérem břeclavské přípravky. Na Puck aréne se věnuje brankářům a nejmenším hokejistům.

PUCK ARENA

Petr Žurek

Trenér brankářů

Odchovanec opavského hokeje. V dresu mateřského klubu si Petr zachytal extraligu dorostu i juniorů. V mládeži se také pravidelně účastnil reprezentačních akcí kategorií U16 - U18. Mezi dospělými vystřídal mnoho klubů. V první lize si připsal starty za HC Zubr Přerov, HC Ytong Brno, HC Senators Rosice a také HC Hvězdu Brno. Na vojně se pak podíval do Kroměříže a poté i dalších druholigových klubů jako jsou Karviná, Ytong Brno, Technika Brno a také Colligo Břeclav. S trénováním brankářů má mnoholeté zkušenosti z pozice klubového trenéra. Také na Puck aréně se věnuje gólmanům všech věkových kategorií.