Naši trenéři

Seznamte se s našim skvělým týmem

David Dobša

Trenér

David začínal s hokejem v Břeclavi. V osmé třídě pak přešel do Přerova. V akademických kategoriích si ještě na dva roky odskočil do Mladé Boleslavi a krátce rovněž do Třince. Nahlédl také do reprezentace a již v juniorce si vysloužil smlouvu u prvoligového A-týmu Zubrů, za který hraje také v současné době. Od roku 2019 má trenérskou licenci C+mládež. Trenérské vzdělání dále doplňuje na vysoké škole. Trénování se aktivně začal věnovat na Puck aréně, kde se specializuje na individuální tréninky mladých hokejistů.

Dominik Vaněk

Trenér

Dominik hokejově vyrůstal v Břeclavi. Od Lvů odešel v 8. třídě a to na hostování do Brna, kde hrál extraligu dorostu. O rok později odešel do Chomutova, kde v nejvyšších mládežnických ligách pokračoval další 4 roky. Ještě než dovršil plnoletosti se připojil k prvoligovému A-týmu, za který si odbyl také první zápas v Chance lize. V roce 2020 přestoupil do Českých Budějovic, kde mimo juniorské extraligy okusil také extraligu mužskou. Nyní v rámci hokeje směřuje spíše k trénování dětí a to v prostředí rodného města a Puck arény.

Filip Hrbatý

Trenér

Vnuk známého Jana Hrbatého je odchovancem jihlavského hokeje. V Dresu Dukly působil až do juniorů. Poslední rok v mládeži se v rámci studia vysoké školy přesunul Olomouce. Před vstupem do mužů si udělal trenérskou licenci a začal s trénováním. Mezi seniory v ledním hokeji oblékl dresy Olomouce, Šternberku, Uherského Ostrohu a také Břeclavi. U Dyje již zůstal, dodělal si trenérskou licenci „B“ a mnoho let zastával funkci šéftrenéra mládeže břeclavského hokeje. 2 roky vedl také místní A-tým. V Puck aréně se věnuje mladým hokejistům především v pilování střelby.

Filip Král

Trenér brankářů

Filip začínal s hokejem v Břeclavi, kde strávil celou mládežnickou kariéru. Mimo Lvy oblékl také dresy Znojma, brněnské Techniky, či Hodonína. Již v juniorském věku nahlédl k seniorům, kde působil jako první brankář břeclavského A-týmu. Úspěchů se dočkal také v inline hokeji. Ve sportu na kolečkách reprezentoval Českou republiku na mistrovství světa v Číně. V současné době dokončuje magisterské studium trenérství na Masarykově univerzitě, v rámci kterého získal také trenérskou licenci „B“ . Aktivně chytá ULLH za brněnský tým. Děti trénuje již od roku 2018, nyní jako trenér brankářské akademie Team BHA. Na Puck aréně se věnuje brankářům.

Michal Martinčík

Trenér brankářů

Michal je odchovanec brněnské Komety. V mladším dorostu přešel do Břeclavi, kde již od 16 let nastupoval za místní A-tým. Poslední juniorský rok se dostal do druhé ligy v Dresu Hodonínských Drtičů a velmi krátce nahlédl zpět do Komety. Nyní ke studiu vysoké školy hájí barvy brněnského týmu ULLH. Trénování dětí se věnuje již od roku 2018, aktuálně s trenérskou licencí "B". Aktuálně působí jako trenér v brankářské akademii GAI. Na Puck aréně se věnuje brankářům a nejmenším hokejistům.