Hala stvořená k hokejovému tréninku

120 metrů umělé ledové plochy. Virtuální realita stvořená pro hráče pro NHL a dost místa na posilování a suchý trénink. PUCK Arena je ideální místo, kde zlepšit své schopnosti.

Pojďte to vyzkoušet

Plocha pro trénink toho, na co na ledě prostě není čas

Specializovaný trénink zaměřený na individuální přístup. Potřebuješ vyladit powerskating, techniku bruslení, nebo nabírat rychlost? K tomu ti pomůže přes 100m2 plochy nejmodernějšího glice syntetického ledu.

Vypálit 100 puků za minutu, nacvičovat jednu kličku dokud nebude dokonalá, pilovat techniku a přesnost nahrávek až na nejvyšší úroveň? Věci na které při klasickém tréninku prostě nemůže být čas je prostor zde. Celá řada pomůcek a hromada puků (různé váhy i barev) ti pomůže k nacvičování všeho co bude potřeba.
Co jde na ploše trénovat?
Trénink 4 - 6 osob
2x nácvik střelby – hráč a brankář
brankářský trénink – až 4 brankáři
technika bruslení
stickhandling
Rezervujte si halu
Sense Arena Brankář
PUCK Aréna hraní na umělém ledu

Trénink ve VR jako na opravdovém ledě

Umět skvěle individuální dovednosti je jedna věc, ale využít je v zápase na ledě, kdy jsi pod tlakem a máš okolo se sebe další hráče je věc druhá. Ale pronajmout si celý led a přemluvit několik spoluhráčů a brankáře aby s tebou pořád dokola opakovali to tu jednu věc se podaří málo komu.

A nebo si stačí nasadit brýle Sense arény a můžeš trénovat stejně jako hráči v NHL, kteří mají úplně stejné. Ocitneš se na velkém zimáku, zvolíš si z řady cvičení které zrovna budeš chtít a hráči budou dělat přesně to co budeš chtít a kolikrát budeš chtít. Trénovat rozvoj herního myšlení a přehledu v zápasových situacích nebylo jednodušší. Samozřejmě také u toho můžeš mít brusle, nebo klidně celou výstroj.
V Sense Aréně může trénovat 1 hráč nebo 2 golmani zároveň
Rezervujte si VR trénink